O plażowy bilet na EUG 2022

W dniach 22-25 lipca na plaży kąpieliska miejskiego w Ochli (Zielona Góra) odbędzie się III Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Turniej będzie przepustką do reprezentowania kraju w Europejskich Igrzyskach Studenckich 2022.

Inicjatorem i organizatorem wydarzenia jest Lubuska Organizacja Środowiskowa AZS. W pierwszej edycji (w 2019 r.) na zielonogórskiej plaży najlepsza okazała się ekipa gospodarzy, rok później ze zwycięstwa mogła cieszyć się reprezentacja AZS UAM Poznań. W tegorocznej edycji, prócz zdobyczy w postaci Pucharu AZS, triumfatorzy otrzymają możliwość reprezentowania kraju na Europejskich Igrzyskach Studenckich, które w przyszłym roku odbędą się w Łodzi.

Plażowa odmiana piłki ręcznej jest widowiskowym sportem, rozwijającym się niezwykle dynamicznie. W przedostatni weekend lipca w Zielonej Górze planuje się rozegranie turnieju zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 09.07.2021 r. Szczegóły dostępne są w poniższych dokumentach.

Zgłoszenie
Komunikat
Regulamin

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego fanpage wydarzenia na FB. Impreza współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.