Terminarz 2024

Dyscyplina Termin Organizator FB
Aerobik Sportowy 11-13.04.2024 PL Łódź
FB
Badminton - Półfinał A (północ) 01-03.03.2024 AMW Gdynia
FB
Badminton - Półfinał B (południe) 01-03.03.2024 UO Opole
FB
Badminton - Turniej Finałowy 12-14.04.2024 UMed Łódź
FB
Biegi Przełajowe 05-06.04.2024 ANS Piła
FB
Brydż Sportowy 05-07.04.2024 USz Szczecin
FB
Ergometr Wioślarski 23-24.03.2024 AZS Warszawa
FB
Futsal kobiet - Półfinał A (północ) 25-28.01.2024 UAM Poznań
FB
Futsal kobiet - Półfinał B (południe) 25-28.01.2024 AZS Katowice
FB
Futsal kobiet - Turniej Finałowy 22-25.02.2024 UW Warszawa
FB
Futsal mężczyzn - Półfinał A 01-04.02.2024 UMK Toruń
FB
Futsal mężczyzn - Półfinał B 01-04.02.2024 UŁ Łódź
FB
Futsal mężczyzn - Półfinał C 01-04.02.2024 UEK Kraków
FB
Futsal mężczyzn - Półfinał D 01-04.02.2024 UŚ Katowice
FB
Futsal mężczyzn - Turniej Finałowy 22-25.02.2024 UW Warszawa
FB
Jeździectwo 30.05-02.06.2024 UŚ Katowice
FB
Judo 06-07.04.2024 AWFiS Gdańsk
FB
Karate WKF 12-13.04.2024 PB Białystok
FB
Kolarstwo Górskie 13-15.06.2024UBB Bielsko-Biała
FB
Koszykówka 3x3 10-13.06.2024 AZS Warszawa
FB
Koszykówka kobiet - Półfinał A (północ) 26-29.04.2024 UW Warszawa
FB
Koszykówka kobiet - Półfinał B (południe) 25-28.04.2024 KŚ AZS Lublin
FB
Koszykówka kobiet - Turniej Finałowy 30.05-02.06.2024 AMW Gdynia
FB
Koszykówka mężczyzn - Półfinał A 25-28.04.2024 PP Poznań
FB
Koszykówka mężczyzn - Półfinał B03-05.05.2024 UŁ Łódź
FB
Koszykówka mężczyzn - Półfinał C 15-17.04.2024 PO Opole
FB
Koszykówka mężczyzn - Turniej Finałowy 30.05-02.06.2024 AMW Gdynia
FB
Lekka Atletyka 23-26.05.2024 KŚ AZS Białystok / PB Białystok FB
Narciarstwo 04-07.03.2024 AZS Warszawa
FB
Piłka nożna mężczyzn - Półfinał A 20 - 30 V 2024 AZS Poznań
FB
Piłka nożna mężczyzn - Półfinał B 20 - 30 V 2024 AWF Warszawa
FB
Piłka nożna mężczyzn - Półfinał C 20 - 30 V 2024 PRz Rzeszów
FB
Piłka nożna mężczyzn - Półfinał D 27-28.05.2024 UPr Wrocław
FB
Piłka nożna mężczyzn - Finał 16-19.06.2024 UKW Bydgoszcz
FB
Piłka nożna kobiet 02-06.06.2024 PG Gdańsk
FB
Piłka ręczna kobiet - Półfinał A (północ) 16-19.05.2024 UW Warszawa
FB
Piłka ręczna kobiet - Półfinał B (południe) 16-19.05.2024 UŚ Katowice
FB
Piłka ręczna kobiet - Turniej Finałowy 06-09.06.2024 PO Opole
FB
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał A 24-26.05.2024AWFiS Gdańsk
FB
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał B 23-26.05.2024 UW Warszawa
FB
Piłka ręczna mężczyzn - Półfinał C 26-28.04.2024 UEK Kraków
FB
Piłka ręczna mężczyzn - Turniej Finałowy 06-09.06.2024 PO Opole
FB
Piłka siatkowa kobiet - Półfinał A 25-28.04.2024 UAM Poznań
FB
Piłka siatkowa kobiet - Półfinał B 25-28.04.2024 AZS Olsztyn
FB
Piłka siatkowa kobiet - Półfinał C 25-28.04.2024 KUL Lublin
FB
Piłka siatkowa kobiet - Półfinał D 02-05.05.2024 PO Opole
FB
Piłka siatkowa kobiet - Turniej Finałowy 16-19.05.2024 AZS Katowice
FB
Piłka siatkowa mężczyzn - Półfinał A 19-21.04.2024 UMK Toruń
FB
Piłka siatkowa mężczyzn - Półfinał B 18-21.04.2024 AZS Olsztyn
FB
Piłka siatkowa mężczyzn - Półfinał C 19-21.04.2024 UP Lublin
FB
Piłka siatkowa mężczyzn - Półfinał D 02-05.05.2024 ANS-WSZiA Opole
FB
Piłka siatkowa mężczyzn - Turniej Finałowy 16-19.05.2024 AZS Katowice
FB
Pływanie 12-14.04.2024 KŚ AZS Lublin
FB
Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn - Półfinał A 2 - 7 VI 2024 UG Gdańsk
FB
Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn - Półfinał B 02-03.06.2024 UW Warszawa
FB
Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn - Półfinał C 03-04.06.2024 PL Lublin
FB
Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn - Półfinał D 02-03.06.2024 UPr Wrocław
FB
Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn - Turniej Finałowy czerwiec 2024 FB
Snowboard 22.02-02.03.2024 UŚ Katowice
FB
Strzelectwo Sportowe 23-25.04.2024 FB
Szachy 23-25.02.2024 UMCS Lublin
FB
Szermierka 11-12.05.2024 UW Warszawa
FB
Tenis - Półfinał A 20-23.05.2024PG Gdańsk
FB
Tenis - Półfinał B 09-12.05.2024 AZS OŚ Łódź
FB
Tenis - Półfinał C 11-14.05.2024 UE Katowice
FB
Tenis - Turniej Finałowy 12-15.06.2024 (M)
13-16.06.2024 (K)
PK Kraków
FB
Tenis Stołowy - Półfinał A 26-27.04.2024 UPr Wrocław
FB
Tenis Stołowy - Półfinał B 26-28.04.2024 KŚ AZS Białystok
FB
Tenis Stołowy - Półfinał C 27-28.04.2024 PK Kraków
FB
Tenis Stołowy - Turniej Finałowy 12-14.05.2024 UG Gdańsk
FB
Trójbój Siłowy 03-05.05.2024 UŚ Katowice
FB
Unihokej - Półfinał A (północ) 05-07.04.2024 AZS Warszawa
FB
Unihokej - Półfinał B (południe) 05-07.04.2024 PRz Rzeszów
FB
Unihokej - Turniej Finałowy 23-26.05.2024 UEK Kraków
FB
Wioślarstwo 17-19.05.2024 UKW Bydgoszcz
FB
Wspinaczka Sportowa 21-24.03.2024 UM Lublin
FB
Żeglarstwo 20-23.05.2024 AZS Warszawa
FB