AZS dla Ukrainy

W trudnej dla naszego wschodniego sąsiada chwili jako społeczność AZS kierujemy otuchę i dobre myśli oraz zachęcamy do włączenia się do akcji pomocowych na rzecz Ukrainy.
W związku z dramatyczną sytuacją, w jakiej znalazła się Ukraina, władze AZS wystosowały specjalny list do Ukraińskiej Federacji Spotu Studenckiego. Zapewniamy w nim o naszym wsparciu i aktywnej pomocy na rzecz Ukrainy.

Zobacz pismo.
Zachęcamy członków Akademickiego Związku Sportowego do aktywnego włączenia się w akcje pomocowe. Podajemy kilka możliwości udzielenia wsparcia finansowego organizacjom, które zbierają pieniądze na rzecz Ukrainy:
Polska Akcja Humanitarna: https://bit.ly/3IxlhuQ
Polski Czerwony Krzyż: https://bit.ly/3t4ytBe
Fundacja Pomagam: https://bit.ly/3JRh05Z
Fundacja SiePomaga: https://bit.ly/358siUG

Szczególnie gorąco będziemy zachęcać do wzięcia udziału także w akcji oddawania krwi. Pozostajemy w kontakcie z Narodowym Centrum Krwi i w odpowiedniej chwili przekażemy stosowne komunikaty.

Informujemy jednocześnie, że rozpoczynamy już prace nad kolejnymi działaniami, które trzeba będzie wdrożyć w niedalekiej przyszłości, żeby pomóc Ukraińcom stanąć na nogi. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.